Скотч алюмінієвий 100 мм*50м
Фольгований скотч — необхідний аксесуар для склеювання стиків ізоляції. Прекрасно підійде для склітування фольгованої ізоляції, трубної ізоляції, технічної ізоляції.
скотч знаходить широке застосування в різних сферах. Конструктивно являє собою стрічку з алюмінієвої фольги з нанесеним клейовим шаром і армовану полімерними матеріалами.
Розміри:
· довжина в рулоні — 50 м
Скотч має високу міцність, стійкість до різних хімічних речовин і ультрафіолету. Матеріал не пропускає й не вбирає воду. Має високу мікробіологічну стійкість. Клейовий шар вирізняється високою адгезією до більшості матеріалів.
Застосування:
· скріплення фольгованих тепло-, шумо- та віброізоляційних матеріалів. Широко застосовується під час проведення шумоізоляції автомобіля.
· закладення стиків у разі ізоляції інженерних систем — опалення, водопостачання, каналізація, димоходи
· герметизація стиків і щілин у печах, куполах саунах
· під час виробництва холодильного обладнання, побутової техніки
· закладення щілин у будівельних конструкціях
· покриття вогнищ корозії (наприклад, в автомобілі) після спеціального оброблення
Алюмінієвий армований скотч зберігає повну працездатність за температури до 100 град. С.
Для гарного прилипання, довгострокової експлуатації скотчу треба дотримуватися нехитрих правил під час роботи з ним:
· перед нанесенням, обклеювана поверхня має бути сухою, очищеною від бруду та пилу. Бажано знежирити.
· не торкатися руками клейкої поверхні скотчу
· ): за можливістю, наносить армовану стрічку рівно, без складок
· після нанесення пропрасувати рукою або валиком
· ): не використовувати двічі — матеріал одноразовий
- Ціна: 435 ₴