Відгуки про компанію MegaEva
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВолодимир П.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас серед постійних покупців!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнна М.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас серед постійних покупців!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕвгений В.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас серед постійних покупців!
- Коментар продавця
- Юрій С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaБойко А.
Швидко, зручно, якісно. Дякую. Рекомендую
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас серед постійних покупців!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТатьяна Т.
Всё супер!
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас серед постійних покупців!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлег С.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас серед постійних покупців!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна К.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас серед постійних покупців!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaандрей д.
- Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас серед постійних покупців!
- Коментар продавця
- Дмитро П.
не бачив повідомлення (СМС чи Вйбер) про відправку посилки!
поки їхало - голову зламв - що це їде. а в мене приходить до 30 декларацій в день.

